Paul Unbereit
(Berlin 1884-1937 Wien) "Blumenstillleben", unten signiert P. Unbereit, Öl auf Karton, ca. 26 x 38 cm, ovales Passepartout, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
04.01.2017 - 14:57
- Vyvolávací cena:
Paul Unbereit
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.01.2017 - 14:57 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 29.12. - 04.01.2017 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 690,- -
Vyvolávací cena: